Авіакомпанія S7 дозволила пасажирам перевозити своїх домашніх тварин на сусідньому кріслі
18:00 16.12.2020
258

Авіакомпанія S7 дозволила перевозити домашніх тварин на сусідньому з господарем кріслі, повідомляє прес-служба перевізника.

Пасажир зможе розмістити вихованця поруч тільки в економічному класі і біля ілюмінатора. Протягом усього польоту кішка, собака або птах повинні залишатися в контейнері, зафіксованому в кріслі ременями безпеки. Загальна вага тварини з урахуванням контейнера може бути не більше 23 кг.

«Нова послуга дозволяє брати в салон більших тварин. Наприклад, біглі, кокер-спанієлі, джек-рассел і вгодовані котики тепер зможуть частіше літати разом зі своїми господарями », - пояснили в авіакомпанії.

Ціна квитка для тварини буде такою ж, як і для будь-якого пасажира по конкретному напрямку. При цьому пасажири S7 зможуть, як і раніше, розміщувати вихованців під кріслом.

Проблема перевезення домашніх тварин в літаках стала особливо активно обговорюватися з 2019 року, після того, як «Аерофлот» списав у пасажира накопичені за 14 років милі - за перевезення в салоні дуже вгодованого восьмикілограмовий кота Віктора. При цьому багато авіамандрівники бояться здавати вихованців у вантажний відсік, побоюючись за їхню безпеку.

Так, в січні після перевезення «Аерофлотом» загинули двоє котів. Їх господар звинуватив в цьому авіакомпанію, проте там заявили, що перенесення з тваринами впали з багажної стрічки через вітер. Пізніше на рейсах «Аерофлоту» травми в багажному відсіку отримали також шиба-іну і такса.

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також