Meta заборонила співробітникам обговорювати аборти й вакцинацію на робочому місці
12:00 08.12.2022
252

Співробітникам Meta не дозволятимуть обговорювати на робочому місці «делікатні питання», як-от: аборти, обіг зброї, законодавчі акти й ефективність вакцинації – пише Techcrunch, посилаючись на інформацію, отриману від представника компанії.

Також про заборону написало видання Fortune, у доступі якого опинилися внутрішні розпорядження відділу управління персоналом Meta.

Згідно з цими документами, компанія ввела обмеження, щоб зробити внутрішню комунікацію співробітників «продуктивною», «шанобливою» й такою, що «дозволяє зосередитися на роботі».

Такі правила Meta впровадила ще влітку, коли Верховний суд США дозволив вводити заборону на аборти в окремих штатах, скасувавши конституційну дію рішення, яке майже 50 років дозволяло вагітним жінкам у Сполучених Штатах зробити аборт «без надлишкових державних обмежень».

У Meta вважають, що «відкрите обговорення теми абортів на роботі має підвищений ризик створення ворожого робочого середовища», повідомляло видання The New York Times із посиланням на внутрішні документи компанії.

Співробітники Meta, які мусять обговорювати контраверсійні теми, бо це передбачено робочим процесом, звільнені від обмежень.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також