Чверть українців чекала на відкриття McDonald's через вплив на економіку - дослідження
20:30 06.10.2022
254

Понад чверть опитаних українців чекали на відновлення роботи McDonald's в Україні, бо вважають мережу ресторанів «економічним рушієм для розвитку країни», ідеться в дослідженні Kantar.

27% українців переконані, що це сприятиме розвитку економіки України, створить нові робочі місця для населення, а також збільшить податкові надходження.

«Кейс McDonald's – це не тільки про ресторани й дозвілля, а зрештою більше про імпульс для економіки, локальних і глобальних ритейлерів і виробників», – зазначає New Business Director у «Kantar Україна» Кирило Єжов.

Водночас лише 11% опитаних чекали на повернення McDonald's, бо люблять цей заклад і їжу, яку в ньому готують.

Для деяких українців відновлення роботи McDonald’s є ознакою стабілізації й відновлення (7%), а також згадка про мирне життя, яка асоціюється з радістю (6%).

У меншій мірі причинами очікування називають: позитивне ставлення до закладу, підвищення надії на перемогу, «просто хороший заклад для перекусу» й «те, що приносить радість дітям».

Онлайн-опитування проводили серед міського населення віком від 18 до 55 років. До уваги брали лише респондентів, які проживають на неокупованих територіях України. Загалом в опитуванні взяли участь 600 людей.

Автор: Богдана Валігура
Читайте також