Застрягли в Туреччині через смерть члена групи: українські туристи сьогодні повернуться додому
12:08 18.11.2021
255

Група українських туристів, які не могли залишити територію Туреччини через смерть одного із членів групи 17 жовтня на території провінції Мугла, у четвер повернуться в Україну.

Про це заявив під час онлайн-брифінгу глава МЗС Дмитро Кулеба.

Група українських туристів, які до цього не могли залишити територію Туреччини в результаті смерті одного із членів групи 17 жовтня на території провінції Мугла, сьогодні ці громадяни повернуться на Батьківщину”, - повідомив міністр.

Зі слів Кулеби, за результатами роботи, проведеної дипломатичними установами України в Туреччині із компетентними органами, зокрема із прокуратурою міста Фетхіє та турецькою судмедекспертизою, вдалося пришвидшити досудове розслідування справи та забезпечити швидке та безпечне повернення громадян в Україну.

Громадяни, з його слів, повертаються сьогодні двома групами - у Запоріжжя та Київ.

Консульські посадові особи України в Туреччині своєю чергою продовжать контролювати кримінальну справу щодо смерті українського громадянина.

“Ми ніколи не кидаємо своїх у біді. Це наш непорушний принцип”, - додав міністр.

За її словами, учасникам туристичної групи заборонили виїздити з Туреччини до завершення судово-медичної експертизи. Померлого вже поховали в Україні 22 жовтня.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також
В Україні зросли аліменти
Суспільство
Сьогодні, 18:02
В Україні зросли аліменти