Як французька косметична компанія заплатила за зверхність до української мови
19:01 11.09.2020
265

Франківський районний суд міста Львова покарав косметичний бренд Yves Rocher Ukraine  за те, що покупцю відмовилися надати інформацію про товар на своєму сайті державною мовою. Згідно з постановою Франківського районного суду міста Львова, компанію покарали на 16692 гривні, повідомляє Главком.ua

Як повідомив представник громадської організації «Незалежні» Святослав Літинський у Facebook, компанія Yves Rocher Ukraine у кінцевому результаті змушена була заплатити близько 25 тис. грн разом з податками і зборами:

«Компанія спершу відмовлялася від того факту, що вона щось продає на своєму сайті, потім подавала апеляцію. А можна ж було укласти мирову, взяти рік часу аби все привести у належність (створити україномовну версію  на сайті - ред.) і подякувати один одному», – написав активіст.

Yves Rocher - всесвітній бренд косметики та краси, заснований у 1959 році французьким підприємцем Івом Рошером у Ла-Гасілі. Компанія представлена в 88 країнах на п'яти континентах і працює 13 500 співробітників, виключаючи понад 215 000 за рахунок додаткових непрямих робочих місць.

Нагадуємо, 16 січня 2020 року вся реклама в Україні має бути державною мовою.

Читайте також