Моряк випав за борт корабля і понад 14 годин провів у Тихому океані
19:28 25.02.2021
254

Моряк Видам Перевертілов, уродженець Литви, впав за борт корабля і провів понад 14 годин в Тихому океані, тримаючись за старий рибальський буйок, перш ніж його врятували. Про це повідомляє новозеландське видання Stuff.

52-річний Перевертілов працював на вантажному судні і після нічної зміни відчув нездужання. Тоді він вирішив вийти на палубу, щоб відпочити, і, ймовірно, впав за борт. За словами сина моряка Марата, його батько не пам'ятає, як падав, так як міг втратити свідомість.

Екіпаж помітив зникнення Перевертілова тільки через шість годин, тому судно продовжувало рух - між новозеландським портом Тауранга і ізольованою британською територією Піткерн. Моряк був без рятувального жилета і майже без сил, але не здавався і плив. У якийсь момент він побачив на поверхні води чорну пляму і наблизився до неї. Це виявився старий рибальський буйок. Він не був ніяк закріплений і дрейфував в океані, як сміття.

Коли пропажу Перевертілова виявили, до пошуків приєдналися французькі рятувальники з Полінезії і метеорологи. Чоловіка знайшли більше, ніж через 14 годин після того, як він впав за борт. Сонце обпалило йому шкіру, але він був живий.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також