Кілька років старенький телевізор "глушив" інтернет у цілому селі
09:34 24.09.2020
255

Щоранку о 7:00 невеличке британське село втрачало доступ до інтернету. Після тривалих пошуків інженери Openreach з’ясували, що в усьому винен старий телевізор одного з мешканців населеного пункту, повідомляє ВВС

Чоловік з села Аберхосан не підозрював, що старий телевізор видаватиме сигнал, який «глушитиме» інтернет у всьому селі. Він вмикав свій «голубий екран» щоранку о 7:00 – і електричні перешкоди, які випромінювала ця старенька вживана техніка, впливали на широкосмуговий інтернет у всьому населеному пункті.

 Інженери Openreach були стривожені постійною проблемою (заміна кабелю не вплинула на стабільний широкосмуговий сигнал) і через півтора року  розпочали розслідування, використовуючи  пристрій контролю, який називається аналізатор спектру, щоб знайти будь-який "електричний шум". Обійшовши з монітором все село вони виявили несправність. Після того, як було знайдено причину, проблем з інтернетом більше не було.

 Фахівці  пояснюють, що будь-що з електричними компонентами – від вуличного освітлення до мікрохвиль - потенційно може вплинути на інтернет, попереджає видання.

 

Читайте також