У соборі Паризької Богоматері на честь Різдва пройшов перший після пожежі концерт
20:00 25.12.2020
255

У соборі Паризької Богоматері на честь Різдва пройшов перший після пожежі концерт. Музиканти виконували Jingle Bells і Моцарта в будівельній формі.

У соборі Паризької Богоматері на честь католицького Різдва пройшов перший після пожежі 2019 року концерт, повідомляє Reuters. Концерт записали заздалегідь, французьке телебачення транслювало його в ніч з 24 на 25 грудня.

Оскільки собор все ще перебуває на реконструкції, хористи і віолончеліст виступали в спецодязі і будівельних касках. Вони дотримувалися необхідну соціальну дистанцію, тому змогли зняти захисні маски. Музиканти виконали твори Моцарта і Шуберта, Jingle Bells і Silent Night, а також інші класичні різдвяні композиції.

Спочатку в концерті мали брати участь 20 співаків, але в підсумку це число скоротили до восьми. Всього на знімальному майданчику могли знаходитися не більше 25 осіб.

Велика пожежа сталася в соборі Паризької Богоматері 15 квітня 2019 року. В результаті обрушився шпиль, полум'ям була охоплена несуча конструкція. Однак структура Нотр-Дама і головні твори мистецтва вціліли. Передбачається, що реконструкція завершиться не раніше 2024 року.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також