Інавгурація Байдена: більше 20 тисяч озброєних нацгвардійців охоронятимуть Вашингтон
15:12 14.01.2021
257

Більше 20 тисяч нацгвардійців забезпечуватимуть безпеку під час інавгурації новообраного президента Сполучених Штатів Джо Байдена. Зазначається, що церемонія запланована на 20 січня.

Про це повідомляє The Washington Post.

Я думаю, що десь понад 20 тисяч членів Національної гвардії будуть тут, на площі округу Колумбія», - заявив виконуючий обов'язки начальника поліції округу Колумбія Роберт Дж. Конте III.

«Я думаю, що десь понад 20 тисяч членів Національної гвардії будуть тут, на площі округу Колумбія», - заявив виконуючий обов'язки начальника поліції округу Колумбія Роберт Дж. Конте III.

При цьому співробітник Міністерства оборони США на умовах анонімності повідомив виданню, що посадові особи Пентагону все ще працюють над планами щодо надання додаткової підтримки безпеки в день інавгурації.

За його словами, переговори з міськими та федеральними чиновниками про остаточну кількість бійців Національної гвардії, яка буде відправлена у Вашингтон, все ще знаходяться на умовній стадії.

Видання повідомляє, що на цей час офіційні особи заявляють, що до вихідних у Вашингтоні буде 10 тисяч військових. Сили Національної гвардії в Капітолії і його околицях будуть озброєні, в той час, як інші бійці, як очікується, не матимуть при собі зброї.

Міністерство оборони намагається розробити план надання допомоги Національній гвардії під час інавгурації й уникнути повторення спроби штурму Капітолія, який відбувся минулого тижня.

Зазначимо, що наразі Капітолій США оточений військами Національної гвардії. Вони розміщені і всередині будівлі. Сотні бійців буквально сплять в коридорах і навіть під бюстом Авраама Лінкольна.
Довідково: чинний президент США Дональд Трамп ввів у Вашингтоні у зв'язку з інавгурацією Джо Байдена. Режим НС діятиме до 24 січня.

Автор: І like News (28991
Читайте також