Палата представників США вдруге оголосила імпічмент Трампу
17:11 14.01.2021
253

Чинному Президенту США Дональду Трампу вдруге оголосили імпічмент. Подібне рішення було прийнято Палатою представників США у середу, 13 січня. Про це повідомляє Європейська правда

Підпис під документом, який було ухвалено більшістю голосів, поставила Спікерка Палати представників Ненсі Пелосі

Сьогодні шляхом двопартійного голосування Палата представників продемонструвала, що ніхто не стоїть поза законом, навіть президент США. І що Дональд Трамп є явною і реальною загрозою для нашої країни, та ми вкотре виконали свою присягу захищати й боронити Конституцію. Із сумом та розбитим серцем - з огляду на те, що означає для нашої країни, коли президент підбурює до заколоту, - я підписую статтю про імпічмент, - зауважила Ненсі Пелосі.

Зазначимо, Дональд Трамп став першим президентом США, якому  імпічмент оголосили двічі. Щоб відсторонити Трампа від посади, потрібне рішення Сенату та більшість у дві третини голосів. 

Довідково: кількість голосів, зарахованих за імпічмент, достроково перевищила 218 голосів, достатніх для ухвалення рішення. Для ухвалення рішення було достатньо голосів конгресменів-демократів, однак імпічмент підтримали також 10 однопартійців Трампа, представників Республіканської партії.

Читайте також