Букінгемський палац вивчить заяву Меган Маркл про расизм
13:32 10.03.2021
424

Букінгемський палац прокоментував інтерв'ю герцогині Сассекської Меган Маркл і її чоловіка, британського принца Гаррі, який вони дали телеведучій Опрі Уінфрі. Заява Букінгемського палацу, опублікована від імені Єлизавети II, наводить агентство Associated Press.

У документі зазначено, що вся королівська родина «засмучена» тим, наскільки важкими останні кілька років були для принца Гаррі і Меган Маркл - людей, які «завжди будуть улюбленими членами сім'ї». «Підняті питання, особливо расові, викликають занепокоєння. Хоча деякі спогади можуть різнитися, до них ставляться дуже серйозно, і сім'я обговорить їх в приватному порядку», - наголошується в заяві. За інформацією Vanity Fair, текст документа був узгоджений Єлизаветою II, сином королеви принц Уельським Чарльзом і її онуком герцогом Кембриджським Вільямом.

Нагадаємо, 7 березня на американському телеканалі CBS вийшло двогодинне інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі, який вони дали Опрі Уїнфрі. За даними The New York Times, програму подивилися понад 17,1 мільйона чоловік.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також