ФБР розповіло деталі рослідування заворушень у Вашингтоні
16:12 15.01.2021
256

ФБР продовжує розслідування заворушень у Вашингтоні. Зазначається, що за штурм будівлі Конгресу вже затримали близько сотні людей. Аби розшукати підозрюваних у відомстві навіть створили інтерет-портал.

За словами директора ФБР Крістофера Врея, наразі контролюють багато онлайн-розмов тих людей, які можуть вдатись до насилля 20 січня. Про це інформує Politico.

Ми розглядаємо людей, які, можливо, мають намір повторити той вид насильства, який ми спостерігали раніше, – сказав Врей.

Розшукувати учасників штурму Конгресу ФБР активно допомагають пересічні американці. Бюро отримали більше ніж 140 тисяч дзвінків та повідомлень, що ідентифікують заколотників.

Наразі американські силовики відкрили близько 200 справ щодо подій 6 січня. Для того, аби відстежувати учасників штурму, створити спеціальний інтернет-портал.

Довідково, через проблеми з безпекою репетицію інавгурації Байдена відклали.  Раніше у ФБР повідомляли, що мають інформацію про підготовку заворушень 20 січня. Начебто для цього має виїхати до Вашингтона озброєна група людей.

Джерело: 24 канал

Автор: І like News (28991
Читайте також