Масова вакцинація: міжнародні ЗМІ повідомляють про смертність після щеплень від коронавірусу
18:22 15.01.2021
263

Світова спільнота продовжує боротися з пандемією коронавірусу. Багато країн вже розпочали масову вакцинацію населення. Проте останнім часом міжнародні ЗМІ все більше пишуть про смертність після щеплень від коронавірусу, передає Сьогодні.

Що об’єднує людей, які загинули після вакцини читайте у матеріалі.

Португалія

Через два дні після вакцинації щепленням Pfizer і BioNTec в Португалії знепритомніла і померла 41-річна медсестра Соня Ацеведо.

У неї не було жодних побічних ефектів. Крім того, за словами батька, його донька раніше не мала жодних проблем зі здоров'ям.

Влада ніяк поки не відреагувала на цю подію, очікуються результати розтину.

Норвегія

За інформацією влади, після вакцинації від COVID-19 померли 23 особи. Всі вони страждали на хронічні захворювання, і були старше 80 років.

Питання, чи настали смерті через щеплення від коронавірусу або просто збіглися з вакцинацією, – наразі вивчається.

З кінця грудня 2020 року Норвегія почала використовувати для вакцинації препарат, розроблений Pfizer і BioNTec. Також днями до країни завезли першу партію вакцини компанії Moderna.

До речі, виробники цих вакцин заявляють про високий відсоток ефективності.

Швейцарія

Один смертельний випадок після щеплення Pfizer і BioNTec зафіксували і в Швейцарії. Помер 91-річний чоловік через кілька днів після того, як отримав вакцину.

За інформацією влади, у нього були серйозні захворювання, які, ймовірно, і стали причиною смерті.

Німеччина

10 осіб померли після вакцинації від коронавірусу щепленням Pfizer і BioNTec.

Як повідомила влада країни, померли важкохворі пацієнти, які страждали на численні захворювання. На підставі цього вважають, що щеплення від вакцини ніяк не могло негативно позначитися на здоров'ї померлих.

Ізраїль

Два летальні випадки після вакцинації зафіксували в Ізраїлі. Страждав на низку хронічних захворювань 88-річний чоловік. Він помер через кілька годин після того, як був вакцинований від коронавірусу. Його вакцинували щепленням компаній Pfizer і BioNTech.

Водночас медики заявляють, що не бачать зв'язку між його смертю та щепленням.

Також помер 75-річний житель країни, який страждав на онкологічне захворювання і переніс кілька інфарктів. Як і в першому випадку – його вакцинували щепленням компаній Pfizer і BioNTech.

Для з'ясування причин його смерті створена спеціальна комісія.

Італія

90-річна жінка померла від інсульту незабаром після отримання вакцини від коронавірусної інфекції.

Як було і в попередніх смертельних випадках в інших країніх, їй зробили вакцину від компаній Pfizer і BioNTech.

Однак, як пояснили в регіональному агентстві охорони здоров'я Лігурії, поки ніщо не вказує на прямий причинно-наслідковий зв'язок між отриманням вакцини і інсультом. Смерть жінки розслідують.

США

Через кілька днів після вакцинації помер 56-річний лікар з Флориди. За словами його дружини, чоловік був повністю здоровий і не мав жодних хронічних захворювань.

Однак причиною смерті лікарі назвали захворювання крові. Примітно, що вакцинували його щепленням Pfizer і BioNTech.

Виробники вакцини заявили, що розслідують смерть лікаря, яка здається незвичайною. Однак не вірять, що є зв'язок смерті з вакциною від коронавірусу. Місцеві органи охорони здоров'я також зайнялися розслідуванням цього смертельного випадку.

Автор: І like News (28991
Читайте також