Сальвадор планує побудувати перше у світі криптовалютне місто
19:32 22.11.2021
254

Сальвадор має намір випустити біткоїн-облігації для того, щоб в найближчому майбутньому побудувати перше у світі криптовалютне місто.

Передбачається, що місто отримає назву Біткоїн Сіті. Таку заяву зробив президент Сальвадора Наіб Букеле, повідомляє Reuters.

За його словами, місто планують збудувати у східному регіоні Ла-Юніон. Воно буде отримувати геотермальну енергію від вулкана, а його резидентів буде звільнено від усіх податків, окрім податку на додану вартість (ПДВ).

Планується, що половина коштів від ПДВ буде спрямована на фінансування будівництва міста, а друга половина - на оплату роботи комунальних служб. За оцінками Букеле, зведення інфраструктури "Біткоін-Сіті" обійдеться приблизно у 300 тисяч біткоїнів ($17,8 млрд).

"Інвестуйте сюди і заробляйте стільки грошей, скільки хочете... Це повністю екологічне місто, яке працює та отримує енергію від вулкана", - заявив Букеле.

Букеле зазначив, що Сальвадор планує випустити перші біткоїн-облігації у 2022 році.

Директор зі стратегії постачальника технології блокчейн Blockstream Самсон Моу сказав, що перший 10-річний випуск "вулканічних облігацій" буде обсягом $1 млрд. Купон складе 6,5%. За його словами, половина суми піде на купівлю біткоїнів на ринку.

Облігації випустять у мережі Liquid Network.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також