Через пандемію більш ніж 100 мільйонів людей будуть змушені міняти професію
15:02 19.02.2021
255

Через світову пандемію коронавірусу більш ніж 100 мільйонів людей будуть вимушені змінити роботу до 2030 року. Мова йде про людей, які живуть у країнах із найпотужнішою економіко у світі.  Подібну інформацію опублікували у звіті консалтингової компанії McKinsey & Company, передає Голос Америки.

Зокрема, зазначається, що у США кожен десятий працівник змушений буде шукати нову роботу, здебільшого це люди зі сфери обслуговування або роздрібної торгівлі. Загалом у США 17 мільйонів працівників змушені будуть змінити свою професію.

Найбільш вразливими категоріями працівників у звіті називають жінок, представників етнічних меншин, а також людей із нижчою освітою у США та в Європі.

Водночас, пандемія ймовірно змінить глобальне розуміння роботи, більше людей почнуть працювати на відстані (або з дому), більше активізується бізнес в інтернеті, а також частіше компанії почнуть залучати до робочого процесу штучний інтелект та робототехніку.

У звіті також наголошують, що близько половини працівників, які мають низькооплачувану роботу, швидше всього змушені будуть отримати нові вміння і навички, щоб знайти нову.

Читайте також