Європейське космічне агентство оголосило про набір астронавтів з інвалідністю
12:04 19.02.2021
253

Європейське космічне агентство оголосило про набір астронавтів з інвалідністю. Це перший подібний проект в історії освоєння космосу.

В організації також заявили про зміни вимог до фізичного стану космонавтів і про запуск першої в історії програми підготовки параастронавтів. Подати заявку можна з 31 березня по 28 травня на сайті організації, а результати будуть оголошені в жовтні 2022 року. Про це повідомляється на сайті організації.

Бажаючі взяти участь у відборі повинні бути громадянами держав - членів організації, володіти ступенем магістра в галузі природничих наук, медицини, інженерії, математики або комп'ютерних наук або мати кваліфікацію льотчика або інженера-випробувача. У кандидатів повинен бути відповідний трирічний досвід роботи. Великий плюс - знання іншої мови, крім англійської.

Крім того, в організації оголосили про початок проекту з підготовки параастронавтів. «Запрошуються особи, що володіють психологічною, когнітивною, технічною та професійною кваліфікацією для того, щоб стати космонавтами, але мають фізичний недолік, який зазвичай не дозволяє їм брати участь у відборі через стан космічного устаткування».

 

 

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також