Google почав впроваджувати безперервну стрічку результатів пошуку
10:02 17.10.2021
281

У мобільній версії пошукової системи Google стрічка результатів пошуку стане нескінченною. Про це повідомляється в блозі компанії.

Тепер, коли користувач дійде до нижньої частини сторінки пошуку, стрічка автоматично завантажиться далі, запропонувавши такі результати. Таким чином, в пошуковій системі більше немає посилання «Показати більше».

У сервісі вважають, що нововведення зробить пошук в Google більш плавним і інтуїтивним. Зазвичай необхідна користувачеві інформація міститься вже в декількох перших посиланнях. Але ті, хто шукає додаткові відомості, рідко переглядають більше чотирьох сторінок з результатами пошуку, тому безперервна стрічка дозволить їм побачити більше матеріалів.

Так, нова стрічка дозволить Google збільшити простір для рекламних блоків - їх можна буде розмістити не тільки зверху сторінки, але серед інших результатів. До того ж користувач буде витрачати більше часу на перегляд сторінки і, відповідно, бачити більше реклами.

Крім того, посилання «Показати більше» вже сильно застаріле в інтернет-просторі, де більшість сервісів (наприклад, Facebook і Instagram) давно впровадили безперервні стрічки.

Нова функція вже доступна на мобільних пристроях, але поки тільки в США.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також