У Єгипті сталася навала скорпіонів. За день загинуло троє людей, більше 500 постраждали
11:03 15.11.2021
430

У провінції Асуан на півдні Єгипту через укуси скорпіонів загинули троє людей, постраждали понад 500 людей. Про це повідомляє The Independent із посиланням на міністра охорони здоров'я.

Навала скорпіонів пов'язана з аномальною погодою. У пустельному регіоні пройшла злива та град, внаслідок чого відбулися перебої з електрикою, впали дерева, а також зруйнувалися нори скорпіонів, тому тварини розбрелися по житлових місцевостях.

Як передає «ВВС», медичні центри у віддалених селах отримали додаткові дози протиотрути. Крім того, лікарів відкликали від вакцинації населення, щоб допомагати ужаленим людям.

Влада закликає мешканців не виходити з будинків та уникати місць з великою кількістю дерев, а у разі укусу негайно звернутися до лікаря. Серед симптомів: сильний біль (у місці укусу), підвищена температура, блювання, діарея, утруднене дихання, спазми м'язів.

У Єгипті мешкають товстохвості скорпіони (Androctonus crassicauda), які вважаються одними з найбільш смертоносних у світі. Його отрута викликає серйозне отруєння і може вбити людину менше, ніж за годину.

Автор: Олег Гайдай
Читайте також