Лукашенко заявив, що мігранти не бажають повертатися на батьківщину
12:29 15.11.2021
260

Олександр Лукашенко заявив, що готовий літаками доставити біженців на їх Батьківщину, але вони цього не хочуть. Він також розглянув можливість скористатися пропозицією влади Мюнхена та направити біженців туди. 

"Ми готові, як це зазвичай робили, посадити всіх у літаки, у тому числі і "Белавіа", які відвезуть їх назад додому. Але це люди, треба сказати, дуже вперті: ніхто не хоче повертатися", — повідомляє "Белта".

За словами Лукашенка, він робить все можливе, щоб біженці не накопичувалися на кордоні із Польщею. Та біженці не хочуть повертатися на Батьківщину — там у них немає житла, їм не буде чим готувати своїх дітей, а деякі просто бояться за своє життя.

Також він згадав і про недавню пропозицію Мюнхенської влади прийняти біженців, які перебувають на білорусько-польському кордоні, і заявив, що дві-три тисячі мігрантів - це не проблема для Євросоюзу.

"Якщо поляки не дають гуманітарного коридору, перешкоджають цьому, ми можемо "Белавіа" вивезти їх до Мюнхена. Що за проблема? Що це за пропозиція:"ви дайте нам, будь ласка, гуманітарний коридор через Польщу, ми їх заберемо". Так ми вивеземо їх своїми літаками і в Мюнхен направимо, якщо це потрібно", - сказав Лукашенко.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також