В американських та європейських школах заборонили хеллоуїнівські костюми за мотивами «Гри в кальмари»
17:02 27.10.2021
474

Південнокорейський серіал «Гра в кальмара» став найпопулярнішим шоу Netflix за останній час, але також викликав чимало суперечок з приводу жорстокості та сцен насильства, що в ньому показані.  Тому деякі школи вирішили запровадити заборону на костюми, які відсилають до «Гри в кальмара», для вечірок на Хелловін — про це повідомляє The Times.

 Офіційна заборона діє в одній початковій школі в Дубліні, ще одна у Мадриді та одразу в трьох школах Нью-Йорка.  У деяких із них вчителі розіслали батькам листи, які закликають заборонити учням до 16 років дивитися сцени насильства, показані у серіалі.

Директор однієї з нью-йоркських шкіл повідомив, що «костюми з «Гри в кальмара» не відповідають шкільним посібникам про одяг учнів», і додав, що до школи не можна приносити імітації зброї (у тому числі клинки, пістолети та світлові мечі).

 Проте спортивні костюми та білі кеди як у героїв «Гри в кальмара» вже стали бестселерами ретейл-платформ і, напевно, виявляться одним із найпопулярніших костюмів на Хелловін.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також