Таліби заборонили жінкам самостійно подорожувати на відстані у понад 72 кілометри
20:06 26.12.2021
255

«Талібан» заборонив афганським жінкам подорожувати без супроводу на відстань, що перевищує 72 кілометри. Новостворене міністерство сприяння доброчесності та запобігання порокам Афганістану зобов’язало жінок пересуватися на великі відстані лише у компанії чоловіка чи близького родича.

«Жінок, які подорожують понад 45 миль (72 кілометри), не можна везти, якщо їх не супроводжує близький член сім'ї», - заявив речник міністерства Садек Акіф Мухаджар.

Він уточнив, що супроводжувати жінку має її близький родич чоловічої статі.

Також, згідно з рекомендаціями міністерства, усі власники транспортних засобів в Афганістані можуть пропонувати поїздки лише тим жінкам, які носять хіджаб.

Лише кілька тижнів тому міністерство попросило телеканали Афганістану припинити показ драм і серіалів за участю жінок-акторок. Новостворене відомство також закликало жінок-тележурналісток носити хіджаб під час роботи на ТВ.

Таліби взяли під контроль територію в Афганістані у серпні 2021 року. Вони визнані терористичною організацією у багатьох країнах світу. «Талібан» оголосив Афганістан «Ісламським Еміратом», світська влада в якому перебуватиме під релігійним контролем.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також