Тисячі демонстрантів по всій Бразилії вимагали відставки президента
11:59 03.10.2021
256

На території всієї Бразилії люди на протестах вимагали відставки президента Жаїра Болсонару через його економічну політику під час пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє одна з провідних телерадіокомпаній світу CNN.

Протестувальники в суботу, 2 жовтня, вийшли на вулиці кількох бразильських міст. Зокрема, тисячі людей зібралися у Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро – найбільших містах Бразилії. У столиці країни місті Бразиліа демонстранти влаштували ходу до будівлі Національного конгресу.

Телерадіокомпанія зауважує, що Бразилія продовжує страждати від коронавірусу. Майже 600 тисяч бразильців вже померли внаслідок пандемії. Президента ж звинувачують у тому, що він своїм применшенням небезпеки хвороби та сумнівами у користі щеплень сприяв поширенню COVID-19 та збільшенню кількості жертв хвороби.

Окрім закидів у неправильній політиці Болсонару в боротьбі з пандемією COVID-19, демонстранти також протестували проти економічних проблем бразильців - від зростання інфляції до високих цін на пальне.

За даними Бразильського інституту географії та статистики, ціни на основні продукти харчування та пальне в країні постійно зростають, а понад 14 мільйонів людей зараз безробітні.

Нагадаємо, що це вже не вперше у Бразилії люди протестують проти діючого президента. За останніми даними соцопитувань, вперше за каденцію нинішнього президента Бразилії Жаїра Болсонару, більшість громадян підтримують його імпічмент.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також