У Китаї через негоду загинув 21 учасник ультрамарафону
12:00 23.05.2021
267

Двадцять одна людина загинула, коли в суботу під час ультрамарафону в провінції Ганьсу на північному заході Китаю обрушилась дуже холодна погода, що викликало обурення громадськості з приводу відсутності планування на випадок непередбачених обставин. Про це інформує ilikenews з посиланням на УНН.

Забіг на 100 км почався з туристичного місця на закруті Жовтої ріки, другій по довжині в Китаї. Маршрут пролягав через глибокі каньйони і пагорби на посушливому плато на висоті понад 1000 метрів.

Гонка почалася в суботу вранці. Бігуни були в футболках і шортах.

Близько полудня в суботу на гірську ділянку гонки обрушився град, крижаний дощ і ураган, які призвели до різкого падіння температури повітря.

За даними агентства Xinhua, були розпочаті масштабні рятувальні операції, в які було відправлено понад 1200 рятувальників, яким допомагали тепловізійні дрони, радар-детектори та обладнання для знесення.

Зсув, що почався через сувору погоду, також ускладнив рятувальні роботи, заявили офіційні особи з Баїна, розташованого приблизно в 1000 км на захід від столиці Китаю Пекіна.

Всього в гонці взяли участь 172 людини. До неділі 151 учасник був визнаний живим, а останній зниклий бігун був знайдений мертвим о 9:30 в неділю, повідомили державні ЗМІ.

В окрузі Цзінтай в суботу зареєстрували температуру повітря в +6 градусів за Цельсієм, не рахуючи холодний вітер.

 

Читайте також