Польща вважає напад хакерів на українські сайти спробою посварити дві країни
15:02 14.01.2022
259

Поява на заблокованих унаслідок кібератаки сайтах українських державних структур "заяв" польською мовою є черговою спробою погіршити відносини між двома країнами.

Про це заявив у Твіттері речник МЗС Польщі Лукаш Ясіна

Вночі невідомі хакери атакували українські урядові сайти. Їхнім об’єктом стали портал "Дія", Міносвіти, Держслужба з надзвичайних ситуацій, Міністерство закордонних справ та інші. Частина із сайтів вже відновила роботу. Серед них – Кабмін, про проблеми якого повідомляли користувачі. Частина — не вантажиться або повідомляє про помилку.

“Оприлюдення “заяв” польською мовою ми сприймаємо як чергову спробу дестабілізації польсько-українських відносин”,- написав Ясіна, додави хештег #StandwithUkraine ("Разом з Україною").

В іншому дописі речник зовнішньополітичного відомства підкреслив, що в МЗС із занепокоєнням сприйняли інформацію про кібератаку проти сайтів державних органів України, зокрема МЗС.

“Ми рішуче засуджуємо будь-які дії, результатом яких є поширення дезінформації і перешкоджання діяльності державних інституцій”, - ідеться у дописі.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також