Візит міністра оборони США до Києва відбудеться 19 жовтня
16:30 18.10.2021
252

У вівторок, 19 жовтня, глава Пентагону Ллойд Остін вперше відвідає з робочим візитом Київ.

Про це повідомили у посольстві США в Україні

Як зазначили у посольстві, міністр відвідає Київ,  щоб підтвердити непохитну підтримку Сполученими Штатами суверенітету та територіальної цілісності України.

Обговорюватимуться порядок практичної реалізації досягнутих домовленостей та перспективи двосторонньої співпраці, прогрес імплементації оборонної реформи в нашій державі, покликаної на реалізацію євроатлантичних прагнень України та питання безпеки в Чорноморському регіоні. Високоповажні американські гості також візьмуть участь в щоденному ранковому церемоніалі вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Візит пана Ллойда Остіна в Україну є продовження діалогу, розпочатого під час візиту Президента України Володимира Зеленського до США у серпні цього року.

Цього ж дня відбудеться зустріч Президента України з Міністром оборони Сполучених Штатів Америки Ллойдом Остіном, під час якої будуть обговорені питання двостороннього співробітництва та співпраці у сфері регіональної безпеки.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також