Японська принцеса вийшла заміж за однокурсника незнатного походження і втратила королівський статус
16:03 26.10.2021
253

Принцеса Мако — дочка спадкоємця японського престолу принца Акісіно — вийшла заміж за колишнього однокурсника Кея Комуро, який не має почесного походження. Про це повідомляє Reuters.

Після одруження з простолюдином принцеса втратила свій титул. Пара відмовилася від традиційної церемонії в імператорському палаці, Мако також вирішила не отримувати виплату в $1,3 млн, що належить їй у зв'язку з відходом із королівської родини.

Вона взяла прізвище чоловіка та стала Мако Комуро. Найближчим часом наречені планують переїхати до США, Кей Комуро має намір будувати адвокатську кар'єру.

У день весілля у центрі Токіо відбулася акція протесту проти цього союзу. У ній взяли участь близько 100 осіб. Протестувальники висловлювали невдоволення обранцем Мако та фінансовим скандалом навколо його матері. Вона отримала від колишнього друга близько 35 тисяч доларів, які пішли, зокрема, на навчання Кея.

Чоловік вимагає повернути гроші, і суперечка все ще не врегульована. Через цей скандал весілля Мако та Кея відкладалося з 2018 року.

 

 

Автор: Марія Петренко
Читайте також