Ціна стриманості: що буде, якщо довго не займатися сексом
21:02 26.09.2021
315

Не дарма люди дивляться на людину без пари з деякою упередженістю і недовірою, вважаючи, що самотня людина не може побудувати гармонійних відносин через характер або норовливу вдачу. І почасти вони мають рацію - фахівці підтверджують такі припущення, використовуючи при цьому вагомі аргументи. Довга відсутність сексу шкідлива для здоров'я, як для жіночого, так і для чоловічого.

До чого призводить тривала відсутність сексу?

Довга відсутність провокує утворення психологічних проблем. У жінок може виникнути неврастенія. У чоловіків - зниження статевого потягу, рання андропауза. Дійсно, навколишні мимоволі аналізують соціальні аспекти одиноких людей, вважаючи їх нездатними будувати і зберігати гармонійні відносини. А це важливий показник благополуччя, в тому числі і соціального. Крім того, діти можуть повторювати помилки своїх самотніх батьків, які не вступають у відносини після того, як, наприклад, шлюб розпався. Дивлячись на мам або тат, які залишилися без пари, в майбутньому вони можуть повторити цю модель поведінки.

Довга стриманість позбавляє організм «гормонів щастя»

Статевий акт - один із способів отримати ендорфіни, «гормони щастя». Їх, втім, можна отримати через велику кількість інших способів, наприклад відправитися в спортзал.

Довга відсутність сексу у жінки може мати неприємні наслідки. Ризик полягає в тому, що при тривалому утриманні організм може «вирішити», що сексуальна функція більше не потрібна. В результаті може початися гормональна перебудова, досягти оргазму буде складніше, а ПМС і місячні стануть переноситися важче.

Важливо розуміти, що регулярний секс надає позитивний ефект, якщо жінка отримує від цього емоційне задоволення. Якщо ж в якийсь період часу у жінки немає партнера, це не привід панікувати ».

Довга відсутність сексу призводить до стресу

Тривала відмова від статевого життя і мастурбації - стрес для будь-якої людини. Як впливає відсутність сексу на здоров'я чоловіка? Утримання пов'язано не тільки з фізіологією, а й з психологічним станом, який справляє свій вплив на організм. Хронічний стрес порушує вироблення гормонів, необхідних для нормального сперматогенезу і погіршує статеву функцію.

Висновок: так чи шкідлива довга стриманість, як про це говорять?

Довга відсутність сексу, як ми з'ясували, нічого хорошого для організму не несе. Але і страшного з тобою від стриманості не станеться. Для того, щоб в органах малого таза почався застій, необхідно утримуватися дуже довго - не тільки від сексу, але і від мастурбації, від спортзалу ... «Гормони радості» можна отримати будь-яким іншим способом, в тому числі насолоджуючись смачною їжею або читаючи цікаву книгу.

Нічого жахливого з тобою не станеться, і не варто довіряти моторошним статей про незворотні наслідки утримання.

 

Читайте також