Чек-лист: правила анального сексу, які мало хто обговорює (cтаття 18+)
21:02 02.10.2021
1039

Налаштуватися на анальний секс

Навіть після кількох спроб зайнятися анальним сексом, багато дівчат  вважають, що це - жахливі тортури, на яку героїчні жінки йдуть виключно заради свого партнера. Про власне задоволення, розслаблення і вже тим більше оргазми мови бути не може. А від чоловіків ми часто чуємо, що такі жінки, які насолоджуються анальним сексом, існують. І це не казки, не єдинороги і навіть не героїні порнофільмів. Просто дівчата, які перед анальним сексом виконують важливі правила.

Основні правила підготовки до анального сексу

Майже всі «керівництва» по сексу агітують нас «відключити голову» і віддаватися нестримному сексу. Все це, звичайно, чудово. Тільки один нюанс, з якого для жінок починаються правила анального сексу. Це єдиний вид інтимного контакту, де голову включити потрібно! Точніше, в підготовці до нього, а далі ти помітиш, яке задоволення може подарувати той самий заборонений плід, про який ти навіть подумати боялася.

Щоб дізнатися, як підготуватися до анального сексу, потрібно запам'ятати найголовніше правило. Він ніколи, ні за яких обставин не буває випадковим або спонтанним.

Сексуальні ігри з коханим

Нового досвіду повинні хотіти ви обидва. Не потрібно піддаватися на вмовляння, шантаж та інші маніпуляції. Цей момент також входить в основні правила анального сексу. Ти повинна бути у відповідному настрої і відмінно себе почувати.

Разом з улюбленим проведи кілька сексуальних сеансів, щоб розслабити себе і навчитися довіряти своєму партнерові. Наведемо варіанти зближення і настрою на потрібну хвилю, які включають 5 правил підготовки якісного анального сексу.

  • За кілька днів до інтиму (так, його потрібно спланувати) насолоджуйся прийняттям теплої ванни, де ти зможеш самостійно стимулювати себе вхід в анус.
  • Під час традиційного сексу попроси улюбленого спочатку ніжно пестити твою попу і особливо анус.
  • Нехай він зробить розслабляючий масаж, а пізніше, коли ти будеш готова, введе в задній прохід вказівний палець.
  • Як тільки перестанеш відчувати дискомфорт, можна переходити до наступного етапу.
  • Не забувайте про прелюдії. Попередні ласки є найбільш важливим етапом при занятті анальним сексом. Ідеально, якщо жінка отримає один або кілька оргазмів перед анальним проникненням, так як це викличе додатковий приплив крові до статевих органів і допоможе як слід розслабитися.

 

 

Читайте також