У Вінниці був представлений фотопроєкт “МІСТ ДРУЖБИ”
18:01 22.09.2021
303

Сьогодні у Вінницькому Обласному Художньому Музеї був представлений фотопроєкт “МІСТ ДРУЖБИ”, що був створений відомим Вінницьким фотографом Костянтином Ревуцьким при підтримці депутатки Вінницької обласної Ради Станіславенко Людмили,  Управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та посольств Чехії, Польщі, Грузії та інших країн.

Культурний проєкт «Міст Дружби» - унікальний культурний дебют міжнародної співпраці талановитих і молодих, ідейних і натхненних, відомих і знаменитих, активних і свідомих митців креативної індустрії!

Реалізація заходів проєкту створюватиме знакові культурні події української культури у Грузії, Болгарії, Азейбарджані, Арменіі, Італії, Іспанії, Молдові, Австрії, Чехії, Норвегії, Польщі, які проходитимуть за підтримки посольств України та представництв міжнародних установ на території даних країн.

Унікальні фото визначних місць України та країн Європи, національні костюми, культурні діячі, європейський колорит та українська душа стануть головними цінностями на «Мосту Дружби».

На платформі міжнародної співпраці створити інноваційний культурний проєкт з метою самовираження культурного та історичного потенціалу України, формування конкурентоспроможного продукту для сприяння розвитку креативної галузі.

Метою проєкту є створення позитивного іміджу України на міжнародній культурній арені, сприяння обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі культури та мистецтв дружніх до України народів, відкриття нових мистецьких практик та імен.

“Ми прагнемо об’єднати неповторну українську самобутність та колорит інших народів в єдиний культурний простір, показати національні надбання та культурні розмаїття України та інших міст світу!”- розповідає Костянтин Ревуцький

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також