В Одесі пройде фестиваль для бездомних тварин
17:29 22.09.2021
297

Найдобріший фестиваль міста. Home Me Fest #6 — фестиваль, де сотні бездомних тварин зможуть знайти люблячі сім'ї


📌 Коли: 25-26 Вересня, 10:00-18:00

📌 Де: «Ваш Сад», (вул. Французький бульвар, 85/7)

📌 Якщо будете готові взяти тварину, необхідно мати при собі паспорт

💰 Вхід вільний


Фестиваль Home Me Fest — це місце, де люди можуть познайомитися зі своїм майбутнім другом і забрати його додому. А тварини з притулків отримують шанс знайти будинок.

У травні 2018 року в Одесі пройшло перший такий захід. Тоді всього за 1 день 38 вихованців здобули нову сім'ю. Це був відмінний і несподіваний результат, враховуючи загальноприйняте ставлення до чотирилапих з притулку.

З тих пір пройшло вже 5 фестивалів на яких 305 тварин змогли знайти будинок. А більше 10 000 одеситів просто відвідали фестиваль і познайомилися з притулками міста.

«Завдяки фестивалю люди дізнаються про притулках. Бачать, що тварини там здорові і красиві, тому більш охоче йдуть забирати котиків і собачок. Це дозволяє розвантажити притулки і допомогти більшій кількості тварин з вулиць», — ділиться керівниця проекту GladPet Ксенія Тіорі.

Цього року Home me fest пройде 25 - 26 вересня і буде зустрічати гостей з 10:00 по 18:00 за адресою Французький бульвар, 85/7. На фестивалі буде представлено 200 тварин, які будуть шукати будинок. Всі вони здорові і вакциновані, а також досить доброзичливі, щоб потрапити в нову сім'ю.

Організатори фестивалю і представники притулків зацікавлені в комфорті тварин. Тому допоможуть вам вибрати ідеального вихованця для себе, розкажуть все про його звички і характер, а ветеринар на території розповість про здоров'я тварини і правила догляду за ним. Також всі тварини будуть зареєстровані в базу Animal ID і отримають смачні подарунки від партнерів фестивалю.

Якщо ви плануєте взяти тварину, обов'язково візьміть з собою паспорт.

Home Me Fest — це не просто місце, де можна познайомитися з хвостатим другом, але ще і можливість:

  • відмінно провести час з сім'єю. Для цього є: фотозоні, фудкорти, розваги;
  • поповнити свої знання про правила догляду, виховання і турботі про тварин в лекторії у професійних кінологів і ветеринарів;
  • познайомитися з різними притулками та волонтерськими організаціями міста та області, запропонувати їм допомогу і підтримку;
  • купити сувенірну продукцію фестивалю та усе необхідне для свого улюбленця.

«Ми запрошуємо на фестиваль усіх городян, хто любить тварин. Не обов'язково брати тварину, тому що ми розуміємо, що це дуже відповідальний крок. Але ми будемо раді кожному, хто хоче просто познайомитися з тваринами ближче », — розповіла менеджерка з комунікацій платформи« Моє Місто» Дар’я Агєєва.

Home me fest є некомерційним заходом, при цьому вхід для відвідувачів абсолютно вільний. Фінанси на його проведення збирають на краудфандинговій платформі «Моє Місто». Організатори стверджують, що навіть 10 гривень можуть дуже допомогти фестивалю.

 

 


 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також