У Вінниці відремонтують Центр первинної медико-санітарної допомоги №4
15:38 25.06.2024
292

Цього року у Вінниці проведуть капітальний ремонт приміщень Центру первинної медико-санітарної допомоги №4, де знаходиться станція одного з трьох відділень Вінницької станції екстреної медичної допомоги (ЕМД). Станція має 10 цілодобових виїзних бригад, які надають медичну допомогу мешканцям міста та області.

Про це повідомили на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Бригади ЕМД транспортують пацієнтів до медичних закладів міста, області та інших міст України. У адміністративному корпусі функціонує навчально-тренувальний центр Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де медики вдосконалюють свої знання та навички.

Приміщення забезпечено системами енергопостачання для резервного живлення, електричним генератором, оптоволоконним інтернетом, станціями супутникового інтернету Starlink та електрозв'язком.

Будівлі ЦПМСД №4 зазнали значних пошкоджень під час ракетного удару влітку 2022 року: зруйновано покрівлю трьох будівель, вибито вікна та двері, утворилися значні тріщини у стінах. Для усунення пошкоджень та забезпечення безпеки медиків і пацієнтів необхідно провести будівельні роботи.

В рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоровʼя України та Світового банку «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя» було закуплено роботи з капітального ремонту. Вартість робіт становить 7,4 млн грн, а підрядник розпочне ремонт найближчим часом.

Заплановано провести внутрішні та зовнішні будівельні роботи, посилення стін, ремонт покрівлі, опорядження, утеплення та вогнезахист. Роботи мають бути завершені до кінця цього року.

Незважаючи на постійні удари по українських медзакладах, МОЗ разом із партнерами працюють над відновленням медичних установ для забезпечення доступу українців до медичної допомоги.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також