У Вінниці з 24 по 26 вересня відбудуться Дні європейської спадщини
13:30 24.09.2021
264

"24-26 вересня Вінниця втретє долучається до щорічної ініціативи Ради Європи. Мета Днів європейської спадщини – привернути увагу мешканців та гостей міста до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства. На учасників заходів чекають нестандартні екскурсії в музейних експозиціях, цікаві майстер-класи та низка інклюзивних прогулянок Вінницею і її пам’ятками", – повідомляють у пресслужбі Вінницької міської ради

У 2021 році Дні європейської спадщини присвячені темі інклюзивної та різноманітної спадщини і покликані заохотити широку громадську участь у культурі, сприяти та відзначати різноманітність і підкреслити, що взаємодія з людьми та спільнотами з різним культурним походженням може збагатити наше життя.

В межах фокусної теми відбудеться публічна дискусія «Культура. Туризм. Інклюзія» з презентацією проєкту Inclusive Travels in Ukraine, покликана створити інформаційну базу доступності українських музеїв та стимулювати посилення інклюзивності в туристичній сфері Вінниці.

Участь у подіях безкоштовна за умови попередньої онлайн-реєстрації. Кількість місць обмежена.У міськраді запевняють, що всі заходи відбуватимуться з дотриманням протиепідеміологічних вимог, які діятимуть у Вінниці на момент проведення подій.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також