«Глобальний інноваційний індекс 2020»: Україна покращила свою позицію в рейтингу
14:35 04.09.2020
283

Україна посіла 45 місце у рейтингу «Глобальний інноваційний індекс 2020», покращивши показник 2019 року на дві позиції. Про це йдеться у звіті дослідження «Global Innovation Index 2020». При цьому, Україна посіла другу сходинку серед країн із рівнем доходу нижче середнього, перший – В'єтнам, третя – Індія.

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Україна демонструє загальне зростання в рейтингу інноваційного індексу та в субіндексах.

 «Ми здобули +20 позицій в освіті та +10 в R&D. Україна також зберегла 2 місце серед країн із доходом нижче середнього», – прокоментував Ігор Петрашко.

Очолила загальний рейтинг Швейцарія, а до десятки найкращих увійшли: Швеція, США, Велика Британія, Нідерланди, Данія, Фінляндія, Сінгапур, Німеччина та Республіка Корея.

Зазначимо, Глобальний інноваційний індекс складений Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, Корнелльського університету та міжнародної бізнес-школою «Insead». Оцінка Міжнародного інноваційного індексу є частиною великого дослідження, в якому розглядалися як комерційні результати інноваційної діяльності в країнах, так і активність урядів щодо заохочення та підтримки інноваційної діяльності в своїй державній політиці. Глобальний індекс інновацій складений з 82 різних змінних, які детально характеризують інноваційний розвиток країн світу, які перебувають на різних рівнях економічного розвитку.

Джерело: Урядовий портал

Читайте також