Скандал у Верховній Раді: депутат від «Слуги народу» «випадково» проголосував чужою карткою
16:07 04.09.2020
262

Народний обранець від фракції «Слуга народу» проголосував за законопроект карткою депутатки від ОПЗЖ. Депутати обурились, а голова Верховної Ради відмовився ставити законопроект на переголосування, - пише 24 канал.

Деталі скандалу

Депутат від «Слуги народу» Олександр Маріковський проголосував карткою депутатки з «Опозиційної платформи – За життя» Наталії Королевської за вихід з угоди про співробітництво з державами-учасницями СНД.

Після голосування за вихід з угоди про співробітництво з державами-учасницями СНД у ВР виник скандал. Депутат від «Слуги народу» Олександр Маріковський проголосував карткою депутатки з «Опозиційної платформи – За життя» Наталії Королевської. 

На запитання голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, відколи депутата Олександра Маріковського «переїхав до фракції ОПЗЖ?», той відповів, що це трапилось «випадково».

На викрики депутатів, щоб переголосувати таке рішення, Разумков відповів: «Ми нічого не переголосовували й не будемо переголосовувати».

Проте він порадив Королевській написати заяву про те, що вона не голосувала за це питання. Крім того, він звернувся до народних депутатів з проханням, коли вони виходять із сесійної зали, забирати свої картки для голосування.

Читайте також