Зробіть те, на що не вистачало часу: психологи радять скласти попередній план дій на час посиленого карантину
21:03 07.01.2021
256

Від завтра в Україні запровадять посилені карантинні обмеження. І хоча цього разу не такі жорсткі, як навесні 2020 року, та психологи все ж радять скласти попередній план дій, аби отримати від такої вимушеної відпустки максимальну користь, передає 24 канал.

Зробіть те, на що давно не вистачало часу

Нехай це будуть якісь настільні ігри, відеоконференції з друзями. Можливо настав час для творчості, як варіант. Якщо ви давно хотіли навчитися малювати, а у вас не вистачало часу, – порадила психотерапевт Наталія Ремесник.

«Відпочивайте» одне від одного

Утім треба ще й врахувати специфіку роботи вдома, особливо, якщо це велика сім'я. Адже минулий локдаун розсварив багатьох родичів через банальне непорозуміння.

Давати можливість людині якийсь час побути самому з собою, бо у звичний час кожен з нас йде або на роботу, або в школу, або ще кудись. І в будь-якому випадку ось цей час, скажімо так, відпочити одне від одного і перемкнутись у нас, зазвичай, є, – пояснила Ремесник.

Контролюйте сон та займайтесь спортом

Фітнес-тренер Сергій Пуцов розповів, що під час роботи вдома чи вимушеного простою через локдаун, збивається режим дня людини. Тоді людина починає більше їсти, пізно лягати спати і менше рухатися, що може негативно відобразитися на здоров'ї. Тож тренер радить контролювати свій сон і робити легкі вправи.

Також у вільний час необхідно виходити на прогулянку. Це одночасно дасть змогу розім'яти м'язи, а з іншого боку, кажуть психологи, не дасть впасти у депресію.

Автор: І like News (28991
Читайте також