«Динамо» випустить криптовалюту для вболівальників
20:36 07.01.2021
257

Український футбольний клуб «Динамо» домовився про співпрацю з блокчейн-компанією Moonwalk. Відомо, що в рамках співпраці планується випустити першу спортивну екосистему, зав'язаної на взаємодії з уболівальниками, передає OBOZREVATEL.

Зазначаться, що фанати зможуть заробляти криптовалюту в залежності від участі в житті киян і витрачати її на покупки на території стадіону і в клубному магазині. Це допоможе столичному клубу знайти додаткові джерела доходів в умовах пандемії коронавірусу.

За словами президента «Динамо» Ігоря Суркіса, це дозволить спортивним командам зі всього світу по-новому подивитися на роботу зі спільнотами.

Moonwalk допомагає «Динамо» змінити правила гри у взаємодії, спілкуванні та монетизації наших спільнот. Компанія, з якою ми співпрацюємо, надасть нашим уболівальникам нові цифрові можливості, що допоможе нам збільшити кількість фанатів, – розповів він.

Наприклад, шанувальники киян зможуть заробляти клубну криптовалюту, прогнозуючи результати матчів або проявляючи активність на сторінках «Динамо» в соціальних мережах. Отримавши монети, вболівальники зможуть витратити їх на участь у VIP-заходах команди, купівлю атрибутики та інших товарів, пов'язаних клубом.

Автор: І like News (28991
Читайте також