Спецпідрозділ КОРД направили в Авдіївку
17:27 26.02.2017

На допомогу жителям Авдіївки направили спецпідрозділ КОРД (Корпус оперативно-раптової дії). Підрозділ забезпечений броньованою спецтехнікою – у разі потреби її буде задіяно для евакуації людей з-під артилерійського вогню. Про це проінформували у відділі комунікації поліції Донецької області.

Як повідомили у поліції, терористи знову залишили жителів Авдіївки без електропостачання, світла немає вже третю добу. Обстріляне місто, де вже місяць посилено працює зведений загін поліції Донеччини, додатково охоронятимуть поліцейські КОРДу.

Генерал Аброськін провів інструктаж бійців та зазначив, що саме вони мають захищати людей, які через бойові дії залишаються без найнеобхіднішого, виживають під обстрілами сам на сам зі своїми життєвими проблемами. "Завдання, у першу чергу, - це допомога людям. Ви маєте сучасну броньовану спецтехніку, яка вкрай необхідна у разі евакуації мирних жителів із зони обстрілів. Це дозволить врятувати життя людей", - зазначив очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.

Крім того, спецпризначенці забезпечені тактичними аптечками – не тільки для себе, але й щоб могли надати допомогу мирному населенню.

"Бойовики не припиняють обстріли Авдіївки, місто знову без електрики", - також написав В.Аброськін на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, російська сторона СЦКК відмовила гарантувати електрикам безпеку на час проведення ремонту місця прориву ЛЕП в Авдіївці.

Джерело: УНН
Читайте також