США закликали Росію та сепаратистів негайно припинити обстріли на Донбасі
20:21 26.02.2017

США закликали Росію та терористів, яких вона підтримує, негайно припинити вогонь на Донбасі. Про це йдеться в повідомлені опублікованому на сайті Держдепартаменту США, передає УНН.

"Сполучені Штати уважно стежать за зростанням насильства на сході України останніми тижнями і небажанням змішаних російсько-сепаратистських сил дотримуватися домовленостей про припинення вогню, передбаченими Мінськими угодами", - йдеться в повідомленні.

Крім того, США також засуджують напад російсько-терористичних військ на спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і захоплення ними безпілотного літального апарату місії.

"Необхідно, щоб ці сили припинили атаки на цивільну інфраструктуру, включно з Донецькою фільтрувальною станцію водопостачання. США вкотре закликають Росію і бойовиків, яких вона підтримує, негайно припинити вогонь, вивести всі важкі озброєння та надати повний і безперешкодний доступ спостерігачів місії ОБСЄ", - підкреслили в Держдепі.

Нагадаємо, що у п’ятницю ОБСЄ повідомила, що сепаратисти захопили її безпілотник, який спостерігачі хотіли запустити, щоб дізнатися ситуацію на Донецькій фільтрувальнії станції, яка, за повідомленнями, потрапила під обстріл.

Джерело: УНН
Читайте також