Закон про подвійне громадянство: РНБО доручило Кабміну розробити новий закон
21:03 26.02.2021
262

РНБО доручило Кабміну розробити законопроект про виявлення українців з подвійним громадянством. За інформацією сайту Українська правда на розробку документу високопосадовці мають два місяці.

Ми сьогодні прийняли рішення, що протягом 2 місяців Кабінет міністрів має запропонувати законопроект, який дозволить нам чітко розуміти тих осіб, які мають подвійне громадянство, повідомили у відомстві.

Зазначається, що Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов пояснив, що новий закон має створити інструменти контролю для виявлення українців з іншими громадянствами.

Зараз в кого таке є (подвійне громадянство –прим.авт.), я б усім радив найближчим часом позбавитись іншого громадянства, щоб не наражати себе на неприємності, - наголосив він.

Секретар РНБО зауважив, що хоча Україна і рухається до цивілізованих країн, де дозволяється подвійне громадянство, вона поки не може собі цього дозволити, адже сусідня Росія використовує цей механізм проти України. Ситуація складається так, що на найвищих державних посадах в Україні опиняються люди з російським громадянством.

При цьому, за словами Данілова, влада України розуміє, що люди на окупованих територіях вимушені отримувати російське громадянство, щоб якось там жити, але коли ці території будуть звільнені від російської окупації, вони самі від нього відмовляться.

 

Автор: І like News (28991
Читайте також