Науковці прогнозують зростання кількості українців хворих на COVID-19
12:44 14.09.2020
267

 

Науковці прогнозують зростання кількості нових інфікованих COVID-19. Зокрема на сайті Національної академії наук України кількість випадків інфікування COVID-19, станом на 18 вересня, складатиме три тисячі, кількість летальних випадків – 50.

«Спостерігається зростання частки хворих (серед усіх інфікованих), про хворобу яких стає відомо відразу з фактом смерті, а також зростання частки літніх хворих, яка асоційована з показником летальності. Зростання частки таких хворих також може бути ознакою погіршення охоплення випадків інфекції тестуванням в деяких регіонах», - йдеться в повідомленні.

Також вчені підрахували, що в середньому по Україні кількість ПЛР-тестів, витрачених на одне нове виявлення майже не змінилося, хоча останнім тижнем спостерігається незначна позитивна тенденція.

Середнє значення за останній тиждень - 9.1 тестів на нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 10.9%. Однак цей показник дуже різний для регіонів України, найгірший показник у Хмельницькій області - 4.1 ПЛР-тестів на одне нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 24%. У Києві показник тестування вдвічі вище середнього по Україні (19 тестів на виявлення), що досягається в значній мірі за рахунок роботи приватних лабораторій.

Нагадаємо, з понеділка, 14 вересня, в Україні ввели нове епідеміологічне зонування.

Джерело: РБК-УКРАЇНА

 

Читайте також