144 бригада отримала партію бойових дронів від «Української команди»
17:02 30.11.2023
261

Волонтерський штаб «Українська команда» передав чергову партію дронів-камікадзе бійцям 144-ї окремої бригади. Про це повідомляється на Facebook-сторінці волонтерського штабу.

«Це відносно молоде військове формування. Але в його складі багато досвідчених воїнів, в тому числі легендарні захисники Донецького аеропорту. Вже незабаром ці хлопці відправляються на один з найгарячіших напрямків. Нехай наші дрони допоможуть їм ефективно бити ворога та збережуть життя», - йдеться у повідомленні «Української команди».

Волонтери висловлюють вдячність всім, хто допомагав збирати кошти на бойові безпілотники, а також кожному, хто боронить Україну на передовій.

«Сьогодні природа засипає окупантів снігом. А вже завтра до снігу, який летить на їхні голови, додадуться наші дрони-камікадзе», - наголосили в «Українській команді».

Раніше повідомлялося, що «Українська команда» відправляє на передову близько 300 дронів-камікадзе та 10 наземних станцій керування безпілотниками. Їх придбано на кошти, які «Українська команда» зібрала під час дрон-марафону.

Також повідомлялося, що «Українська команда» збирає на «теплі пакунки», в які входять грілки, сухі душі та присипки. Волонтери хочуть забезпечити такими наборами 50 тисяч захисників на передовій.

Долучитися:

Автор: Павло Петрушко
Читайте також