Узбецького "фермера" не пустили в Україну через триколор та двоголового орла
14:10 11.12.2021
258

У пункті пропуску "Бориспіль" відмовили у в’їзді в Україну громадянину Узбекистану, який прилетів в одязі з символікою країни-агресора начебто купувати трактор.

Про це повідомляє ДПСУ.

Відомство зазначає, що вбрання пасажира рейсу з Ташкенту спонукало прикордонників звернути на нього особливу увагу.

На одязі мандрівника були зображення прапора та герба країни-агресора та написи "Russian national team". Громадянина Узбекистану запросили у службове приміщення для проведення поглибленої перевірки.

Під час перевірки, як зазначають прикордонники, чоловік зрозумів, що вбрався "не зовсім відповідно" та вибачився перед усіма українцями.

“Та це не допомогло іноземцю перетнути український кордон, бо під час прикордонного контролю з’ясувалося, що він не може підтвердити мету своєї поїздки. Пасажир розповів, що планував придбати в Україні трактор для свого сільського господарства. Але під час опитування не зміг зрозуміло розповісти ні про свою ферму, ні про те у кого і який трактор хоче купити”, — зазначається в повідомленні.

Зауважується, що при цьому мандрівник не мав з собою грошей не те, що на покупку сільгосптехніки, а й навіть на бронювання готелю, а місткість його багажу значно перевищувала заявлений термін перебування в Україні.

“Фермер” вилетів у Ташкент зворотнім рейсом", — додали в ДПСУ.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також