Завтра відбудуться переговори між Україною та Польщею щодо експорту агропродукції
19:27 26.09.2023
257

У середу, в рамках подальших обговорень стосовно експорту агропродукції, Україна планує провести додаткові переговори з міністром сільського господарства Польщі, Робертом Телушем. Цю інформацію повідомив Микола Сольський, міністр аграрної політики та продовольства України, під час телемарафону.

"На минулому тижні ми провели переговори з представниками п'яти країн. Крім цього, завтра рано заплановані додаткові переговори з польським міністром сільського господарства. Сьогодні ми провели онлайн зустріч з міністрами сільського господарства, їхніми заступниками та державними секретарями цих країн. Частина з них зібралася в Празі. Зустріч тривала приблизно півтори-дві години і включала обмін ідеями та обговорення пропозицій, що стосуються України у робочому порядку", - пояснив Сольський.

За словами міністра, наступного четверга планується проведення засідання платформи Єврокомісія-Україна, на якому будуть обговорені подробиці можливої реалізації угоди.

"У четвер ми плануємо засідання платформи Єврокомісія-Україна, де, сподіваємося, будуть обговорені деталі можливої реалізації угоди. Наступної п'ятниці заплановані переговори з Болгарією. Вони також чекають на певні технічні дії з нашого боку і інформували суспільство про намір продовжувати співпрацю. Уже обговорюються питання технічного характеру", - додав Сольський.

Він також зауважив, що переважна більшість країн готова обговорювати співпрацю з Україною, а деякі навіть перейшли від обговорень до технічної реалізації угоди. Наприклад, це вже сталося з Румунією, яка надіслала пропозицію до України, на яку зараз готується відповідь.

"Таким чином, угода поступово формується і отримує офіційне оформлення", - заключив Сольський.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також