Як швидко позбутися неприємного запаху з рота
10:30 05.08.2017
262

Неприємний запах з рота – з такою проблемою рано чи пізно зустрічається майже кожен.Це може доставляти масу неприємностей, незручних моментів, людина починає соромитися, наприклад, при спілкуванні з колегами на роботі, під час побачень і важливих зустрічей та ін., при цьому знижується самооцінка, впевненість у собі.

80% причин неприємного запаху з рота пов’язані саме з порожниною рота, 10% з ЛОР-захворюваннями і лише 5-10% з серйозними захворюваннями внутрішніх органів і систем : печінки, нирок, органів шлунково-кишкового тракту, органів дихальної системи, гормональними збоями, порушеннями обміну речовин, аутоімунними та онкологічними захворюваннями.

У будь-якому разі варто звернутися до лікаря. Однак є кілька експрес-методів як можна позбутися неприємного запаху з рота.

Петрушка. Ця спеція здатна краще інших знищити неприємний запах з рота (зокрема, запах після куріння). Можете перевірити дієвість й інших спецій: коріандр, м'ята, полин, евкаліпт, розмарин або кардамон. Для найбільшого ефекту їх слід або жувати (чим довше, тим краще) або заварювати як чай.

Йогурт. Цікаво, що щоденне поїдання йогуртів знижує рівень сульфіду водню в роті, а саме сульфід є основною причиною неприємного повітря з рота. Овочі та фрукти, багаті клітковиною. А саме - яблука, морква, селера. Вони сприяють рясному слиновиділення, видаляють найдрібніші шматочки їжі. Тим більше - якраз сезон! Їжа з високим вмістом вітаміну С. Сюди входять ягоди, цитрусові, кавуни й інша їжа, що містить вітамін С у великих кількостях. Вони формують в ротовій області середовище, несприятливе для зростання бактерій.

Джерело: zdorovia.com.ua

Читайте також