Як зберегти здоров'я влітку: літні помилки жінок у гігієні
10:06 16.06.2016
254

Тривале сидіння на одному місці. Це може привести не тільки до виникнення болю в попереку, а й підвищити ризик розвитку вагінальної дріжджової інфекції. Коли сидиш в одному положенні, область геніталій нагрівається, тому що потік повітря зменшується, а вологість підвищується. Тертя шкіри, тепло і волога в області статевих органів викликають роздратування і забезпечують ідеальне середовище для бактерій.


Спринцювання. Завдяки будові жіночих статевих органів піхва самоочищається за допомогою природних виділень. Проте, за оцінками, близько 20-40% жінок у віці 15-44 років роблять вагінальні спринцювання для профілактики інфекцій і гігієни. Вчені підкреслюють, що використання серветок для інтимної гігієни і спринцювання може викликати роздратування шкіри і зміна складу мікрофлори і тим самим підвищувати ризик розвитку вагінальних інфекцій.

Недостатня гігієна під час менструації.
Під час менструації, щоб утримувати статеві органи в чистоті і сухості і уникнути бактеріального інфікування, слід приділити особливу увагу гігієні. Заміну засобів для особистої гігієни (тампони і прокладки) необхідно здійснювати кожні 4 год або так часто, як необхідно. Це допоможе зберегти піхву чистим і усунути запах. Крім того, варто періодично міняти бренд і вид засобів для жіночої гігієни, так як шкіра може з часом стати чутливою до компонентів в їх складі. Слід використовувати максимально нейтральні продукти з найменшою кількістю ароматів і хімічних речовин, щоб зменшити свербіння і подразнення шкіри в інтимних місцях.

Нижня білизна з синтетичних матеріалів. Вибір нижньої білизни може вплинути на ймовірність розвитку вагінальних інфекцій. Шовкові і оксамитові тканини здатні утримувати вологу, тому краще вибирати дихаючі тканини, такі як бавовна, щоб зберігати шкіру сухою і прохолодною.

Гоління. Для зменшення подразнення шкіри в області статевих органів, а також зниження ризику зараження інфекціями, гоління або інший вид депіляції рекомендується проводити за день до відвідування басейну або купання в морській воді.

Носіння вологого купальника. Тривале носіння вологого купальника після плавання може також сприяти розвитку інфекцій сечовивідних шляхів.
 
 
Читайте також