Заряд бадьорості щодня: 5 простих звичок, які допоможуть стати енергійною людиною
09:02 28.07.2017
254

Сучасний темп життя вимагає від нас стресостійкості, витривалості та енергійності, аби успішно реагувати на постійні виклики. Проте не всім вдається бути бадьорим, робити "купу справ" і при цьому не стомлюватися.

Huffington Post, порадившись зі Sleep Number, склали список із декількох простих правил на щодень, які допоможуть стати набагато енергійнішими.

Ситний, збалансований сніданок

Якщо ви почуваєтеся мляво – варто перевірити свій раціон. Ні в якому разі не можна пропускати основні прийоми їжі, такі як сніданок, а також вживати переважно оброблені і багаті на глюкозу продукти. Сніданок повинен забезпечити вас енергією та сприяти стабільному рівню цукру в крові. До прикладу, можна поєднати свіжу скибочку цільнозернового тосту з авокадо, яйцем або копченим лососем. Такий бутерброд допоможе мозку бути в тонусі до обіду.

Покращуйте свої комунікативні навички

Постійна соціальна взаємодія вимагає великих затрат ментальної енергії. Проте ваша здатність ефективно спілкуватися з іншими людьми має безліч позитивних наслідків для вашого особистого і професійного життя. Тому, аби не відчувати стрес перед кожним новим знайомством, фахівці радять щодня вдосконалювати свої соціальні навички. Для цього, першочергово, не потрібно боятися бути відкритими з людьми.

Розвивайте свої творчі здібності зранку

Якщо ранкові заняття у спортзалі не для вас, можна потренувати… мозок! Приділяти час своєму хобі чи творчим умінням корисно саме після пробудження. Гра на музичному інструменті, в’язання, вишивання, ранкове караоке в душі чи будь-яке інше ваше захоплення стане чудовим видом "розумового тренування".

Пийте більше води

Здається, це загальновідоме правило, проте все більше людей скаржаться на тривожні симптоми зневоднення. Недавнє дослідження у Великобританії показало, що кожен п'ятий не знає, скільки води слід випивати щодня, а ті, хто недооцінюють споживання H2O, найчастіше втомлюються, дратівливі, нездатні сконцентруватися і постійно споживають нездорові продукти. Щоб боротися з цим, більшість фахівців рекомендують середньостатистичному дорослому випивати 8 склянок води протягом усього дня і намагатися уникати споживання кави або соку, які, залежно від рівня цукру, можe зневоднити вас ще більше.

Відкладіть усі ґаджети і засинайте!

Згідно з даними Національного фонду сну, той же таки середньостатистичний дорослий потребує від семи до восьми годин міцного сну. Тому, аби ваше "завтра" було енергійним, вимкніть телевізор перед тим, як вкладатися в ліжко, відкладіть свій телефон чи інші ґаджети, та спробуйте заснути, адже всі захопливі шоу, повідомлення чи листи можуть почекати і до ранку.

Читайте також