Денис Шмигаль заявив, що найближчими днями декілька областей України опиняться у "червоній зоні"
15:33 06.10.2021
357

Це означає, що кінотеатри, кафе, ресторани, спортзали, театри та інші громадські місця зможуть працювати, тільки якщо 100% працівників закладу та 100% відвідувачів повністю вакциновані. За словами Шмигаля, бізнес повинен сам перевіряти наявність відповідних сертифікатів про вакцинацію.

При цьому прем'єр нагадав, що у працівників поліції та інших повноважних органів є відповідний програмний софт, завдяки якому вони будуть перевіряти у відвідувачів наявність Covid-сертифікатів.

У Київській школі економіки повідомили, що на цьому тижні в цю зону можуть потрапити: Харківська, Запорізька та Херсонська області.

Також стало відомо, що до кінця року в Україні може бути від 68 тис. Померлих від COVID-19.
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час онлайн-брифінгу сказав керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE Юрій Ганіченко. Він в черговий раз нагадав, що КЅЕ спрогнозувала такі сценарії розвитку захворюваності COVID-19: "зелений" (оптимістичний), "жовтий" (середній) і "чорний" (песимістичний).


"На поточний квартал ми очікуємо мати більше смертей, ніж в будь-якому кварталі до цього. Це викликано тим, що зараз" Дельта "- варіант є більш агресивним, і поки ми очікуємо, навіть, що за середнім сценарієм ми будемо мати не суттєво більше, ніж у другому кварталі смертей, але все-таки більше навіть за середнім сценарієм. станом на кінець 2021 року, за оцінками KSE, ми можемо мати від 68 тис. померлих при оптимістичному сценарії і до 92 тис. померлих за песимістичним сценарієм ", - сказав він.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також