Франція ввела обов'язкову вакцинацію для медиків. З 15 вересня нещеплені співробітники перестануть отримувати зарплату
13:31 13.07.2021
257

Президент Франції Еммануель Макрон оголосив про обов'язкову вакцинацію персоналу медичних установ, а також волонтерів, які працюють з людьми похилого віку і людьми з обмеженими можливостями. У кафе, заклади культури і в громадський транспорт пускатимуть по санітарному пропуску, який підтверджує імунітет.

Медичні працівники повинні зробити щеплення від вакцинації до 15 вересня, проти тих, хто відмовиться будуть вводити санкції. За словами міністра охорони здоров'я Франції Олів'є Веран, з середини вересня нещеплені медпрацівники не зможуть працювати і отримувати зарплату.

З 21 липня на заходи за участю понад 50 осіб в установах культури і дозвілля пускатимуть тільки по санітарному пропуску, а з серпня такий пропуск буде необхідний, щоб потрапити в кафе, ресторани, торгові центри, лікарні, а також скористатися транспортом далекого прямування. Макрон зазначив, що список може бути розширений.

Санітарний пропуск можна отримати тільки при наявності щеплення від коронавірусу або негативного результату ПЛР-тесту. За словами президента, з осені тести будуть платними, тільки якщо вони не проводяться за приписом лікаря.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також