Індія другий день поспіль б'є світові рекорди за кількістю заражень Covid-19 за добу
19:32 23.04.2021
357

В Індії другий день поспіль фіксують історичний максимум за добовими приростами заражених коронавірусом. Напередодні в країні виявили 314,8 тисячі випадків захворювання, тепер там зареєстрували понад 332 тисяч заражень.

За останній день в Індії також був встановлений рекорд по числу смертей за добу. Як повідомляє Reuters з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я країни, там померли 2263 пацієнта, загальне число жертв інфекції в Індії наблизилося до 187 тисяч.

За даними американського Університету Джонса Хопкінса, Індія знаходиться на другому місці в світі за кількістю тих, що заразилися коронавірусом - 16,2 млн осіб. Попереду тільки США з 31,9 млн пацієнтів.

ВВС пише, що в багатьох містах Індії спостерігається гостра нестача вільних ліжок в лікарнях. Влада кількох штатів країни обладнала центри додаткові приміщення, але число хворих все одно зростає стрімкіше.

The Guardian і Sky News відзначають, що вибухове зростання нових випадків зараження коронавірусом в Індії, найімовірніше, викликане різними причинами, але одна з них - відсутність строгих обмежень. В останні тижні влада, навпаки, проводить перед місцевими виборами масові мітинги, фестивалі і церемонії. В країні також відкриті ринки і торгові центри.

Читайте також