Дружина вченого з лабораторії Ухані ще в грудні 2019 року померла від COVID-19
20:29 30.05.2021
273

У США поділилися шокуючими даними про походження коронавірусу - Держдепартамент США запевняє, що дружина вченого з лабораторії Ухані померла від COVID-19 ще в грудні 2019 року, до пандемії, передає Daily Express.

У матеріалі повідомляється, що влада Китаю знала про смерть жінки, однак протягом місяця не визнавала, що вірус може поширюватися серед людей. Про це заявив працівник Держдепу Девід Ешер (працював при колишньому президенті США Дональді Трампі).


Ешер вірить в штучне походження коронавірусу і вважає, що версія про те, що COVID-19 з'явився через кажанів "сміховинна".

Теорії про штучне походження вірусу виникали весь час його існування, проте в травні 2021 року The Wall Street Journal, пославшись, на «секретний звіт американської розвідки», стверджував, що троє вчених з китайського Інституту вірусології в Ухані важко хворіли ще до початку пандемії - в листопаді 2019 року. У Китаї ці домисли спростували.

16 серпня 2020 року американська вірусологи Джонатан Летем і Еллісон Вілсон опублікували матеріал, в якому говориться, що схожий на COVID-19 вірус вже виявлявся в 2012 році, коли шість гірників, троє з яких померли, підхопили невідоме захворювання

До недавнього часу теорії про штучне походження коронавірусу масово видаляли в соціальних мережах - проте, 27 травня Facebook вирішив більше не буде видаляти подібні публікації. У компанії пояснили, що на оновлену політику вплинули розслідування про походження вірусу, а також консультації з експертами в галузі охорони здоров'я.

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також